فرم خود غربالگری


طبق دستور وزارت بهداشت، لازم است کلیه مراجعین گرامی فرم زیر را با کمال صداقت تکمیل کرده و در صورت احساس نمودن هر یک از علائم زیر، مسئول پذیرش را نسبت به آن مطلع فرمایند. کلیه علائم قبل از آغاز درمان مجدداً توسط پرسنل درمانی سنجیده خواهند شد.


فرم خودغربال‌گری
علائم با الویت بالاتر
علائم با اولویت کمتر

فرم سلب مسئولیت

✅ ضمناً اینجانب کاملاً آگاهانه و با اراده خود رضایت میدهم که در زمان پاندمی COVID-19 تحت درمان دندانپزشکی قرار بگیرم و درصورت بروز بیماری COVID 19 یا هر گونه عوارضی ناشی از آن دکتر محمد داور و مجموعه کلینیک بریءالذمة بوده و حق هر گونه ادعایی در این مورد از طرف اینجانب علیه دکتر داور و مجموعه کلینیک ایشان را به هر عنوان از خود سلب و ساقط مینمایم.

✅ آگاه هستم که ویروس کرونا (بیماری COVID-19) یک دوره کمون یا نهفتگی طولانی داشته که در طی این دوره امکان دارد افراد ناقلِ این ویروس هیچ علائمی نداشته باشند ولی در عین حال به شدت باعث انتقال ویروس شوند. با توجه به محدودیتهای حال حاضر در تست ویروس، تشخیص فرد مبتلا و غیر مبتلا غیر ممکن می‌باشد.

✅ آگاه هستم که به دلیل مراجعات متعدد بیماران دیگر، و خصوصیات این ویروس و ماهیت درمانهای دندانپزشکی، صرفاً حضور داشتن در یک مطب دندانپزشکی خطر ابتلای من به ویروس را افزایش می‌دهد.

✅ کاملاً آگاه هستم که طبق دستورالعملهای بهداشتی در شرایط پاندمیِ کنونی، هیچکدام از درمانهای غیر اورژانس دندانپزشکی توصیه نمی‌شود. مراجعه به مرکز دندانپزشکی فقط باید برای درمان درد، عفونت، مواردی که شدیداً مانع از فعالیت دهان و دندانها شده و یا هر موردی که در ۳ تا ۶ ماه آینده احتمال ایجاد یکی از شرایط فوق الذکر را داشته باشد انجام پذیرد.

کلیه حقوق این قالب برای مالک وبسایت محفوظ می باشد.
هرگونه کپی برداری از این سایت قابل پیگرد قانونی است.

دکتر محمد داور